Sala Na każdą Okazje

Uroczystości rodzinne i firmowe

Uroczystości okolicznościowe, spotkania rodzinne czy niezapomniane wieczory z przyjaciółmi to zawsze wspaniałe, magiczne chwile. Zarezerwuj stolik lub jedną z naszych sal, a my zajmiemy się kompleksowo oprawą tej wyjątkowej uroczystości. Zajmij się swoimi gośćmi, a my pięknie udekorujemy stoły, przygotujemy pyszne menu, wybierzemy odpowiednie wino i zapewnimy profesjonalną obsługę kelnerską. Chrzest, urodziny, imieniny, komunia święta czy jubileusz przygotujemy z największą starannością tak, abyś był zadowolony z każdej chwili tej uroczytości.

Powiedz nam jakie masz życzenia, a my dokładnie tak wszystko przygotujemy i zorganizujemy. Mamy bogate doświadczenie, możemy wiele rzeczy doradzić i podpowiedzieć. 

Specjalizujemy się od wielu lat w organizowaniu uroczystości rodzinnych i firmowych. Jesteśmy doskonale przygotowani do organizacji imprezy w lokalu, u Ciebie w domu lub ogrodzie oraz w miejscach, które wskaże nam Klient. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym jak i logistycznym. Wszystko musi działać sprawnie i bez zarzutu.

Menu dopasujemy do Twoich potrzeb zarówno w zakresie ilości i jak przeznaczonego budżetu. Jeśli wśród Twoich gości będą osoby o specjalnych preferencjach żywieniowych - alergiach, zadbamy o nich szczególnie.

Wystrój wnętrza buduje atmosferę, dlatego z taką pieczołowitością i uwagą aranżujemy pomieszczenie, oczywiście jeśli takie jest życzenie klienta. Chwile zadumy i refleksji jak spotkanie po pożegnaniu najbliższej osoby wymaga innej oprawy niż szalone chwile związane z narodzinami, ślubem czy spotkaniem kawalerskim!

Specjalizujemy się w przygotowywaniu i obsłudze uroczystości rodzinnych takich jak chrzciny, komunie, urodziny, wesela i wszelkiego rodzaju jubileusze. Równie dobrze, za co chwalą nas klienci biznesowi, organizujemy bankiety, konferencje, spotkania kawowe czy wigilie firmowe. Wystarczy, że powiesz jakie masz oczekiwania, a dokładnie tak będzie. Liczne pozytywne opinie zadowolonych klientów świadczą o tym, że wywiązujemy się z naszych obowiązków wzorowo.